Thermes - úvod

Profese - Ústřední vytápění

ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ

V oboru ústředního vytápění Vám vyprojektujeme, dodáme a namontujeme systémy teplovodního, horkovodního, parního i elektrického vytápění a to od složitých průmyslových objektů po rodinné domky.

Součástí každého návrhu ÚT je doporučení vhodného zdroje energie, výpočet tepelných ztrát objektu včetně energetického štítku, návrh správného systému vytápění a otopné plochy pro zajištění tepelné pohody v jednotlivých místnostech.

Zdroje energie navrhujeme dle místních možností s přihlédnutím na ekonomiku provozu a návratnosti vložené investice. Jedná se o:
U stávajících systémů provádíme diagnostiku topné soustavy a jejich hydraulické vyvážení včetně veškerých úprav.

Veškeré strojní zařízení dodáváme od špičkových tuzemských a zahraničních výrobců (Viessmann, Tecnoclima, Thermona, Baxi...).


Instalaci nových topných rozvodů od zdroje tepla k jednotlivým otopným tělesům provádíme jak z klasických ocelových trubek, tak dnes již většinou z trubek měděných SUPERSAN a také v systému GABOTHERM – RADIA trubkami plastovými.Armatury do rozvodu potrubí a k jednotlivým tělesům jakož i měřící armatury používáme od renomovaných výrobců (Heimeier, Honeywell, Oventrop, Danfoss, ....).

Otopná tělesa navrhujeme a montujeme s ohledem na způsob vytápění, vzhled a hygienické požadavky od litinových článkových, přes ocelová desková po konvektory. Rovněž provádíme podlahové a stěnové vytápění.

Veškeré výrobky námi dodávané, na které se vztahuje požadavek na jakost, mají doklad o jakosti, obvzláště "prohlášení o shodě". Na námi namontované systémy provádíme záruční i pozáruční servis.

V rámci energetických studií provádíme energetické audity a projekty zaměřené na úsporu tepla s návrhem technických opatření, zateplování objektů, včetně návrhů konstrukcí.

     

« zpět na Profese

[^] Nahoru